ESTETICKÁ MEDICÍNA

Chemický peeling

Chcete vypadat mladší?! Odstranit jemné vrásky či pigmentaci po sluníčku? Zkuste na naší klinice chemický peeling od značky Medik8!

Vybrali jsme ho pro vás z důvodu vysoké kvality materiálů. Jeho účinky jsou viditelné již po prvním ošetření!
Cílem výkonu je zlepšení tonizace pleti, zmírnění nerovností (jemné vrásky, změny po akné), zmírnění pigmentací a jiných nežádoucích jevů.

Délka ošetření
30 - 60 minut

Konečný efekt
1 - 14 dnů


Chemický peeling nebolí, spíš jen lehce štípe. Ošetření trvá pouze několik minut. Používá se při něm peelingová směs různých látek – nejčastěji hydroxykyselin.  Odborník nanese směs na obličej pomocí štětečku a povrchová vrstva kůže se následně díky chemickým látkám během dalších hodin či dní odloupne. Odloučené buňky se pak nahrazují novými. Pleť následně dostává svěží "odpočinutý"  vzhled, při opakovaném provedení i vyhlazení jemných vrásek.

Chemický peeling na NeoBeauty clinic aplikují pouze zkušení lékaři.

Kdy se dostaví viditelný výsledek?

Efekt je viditelný ihned.

Jak často zákrok opakovat?

Počet ošetření se odvíjí od stavu pleti a rozsahu ošetření, obvykle 3–6 sezení v intervalech 1 až 4 týdnů.

UPOZORNĚNÍ

Bezprostředně po ošetření je nutné vyhýbat se slunečnímu záření a soláriu!

Jak probíhá zotavení po zákroku?

Bezprostředně po aplikaci peelingu je pokožka mírně zrůžovělá až červená a může se objevit mírný otok. Vrchní část pokožky se začne postupně odlupovat, což je žádoucí jev. Hojení pleti může trvat od jednoho dne až do dvou týdnů v závislosti na zvolené síle peelingu.

Jak probíhá ošetření?

Ošetření trvá 30 minut až jednu hodinu. Budete-li si přát dosáhnout výraznějších efektů - odstranit vrásky, pigmentové skvrny nebo střední až silné akné - bude nutné absolvovat více sezení. Průměrný počet se pohybuje mezi 4 až 6. Ošetření pleti probíhá ambulantně a klient ihned po zákroku odchází domů.

!KONTRAINDIKACE

Pokud je pacientka těhotná, je vhodné tuto proceduru odložit. Stejně tak v případě, že je v místě virové kožní onemocnění (opary, bradavice atd.).

Pozákroková péče

Pokud budete mít po návratu domů jakékoliv dotazy k ošetření. Naši lékaři jsou Vám k dispozici non-stop na telefonu!

Co je dobré vědět před zákrokem si můžete přečíst zde