Dermatologie

Zákroky z oblasti dermatologie nabízené naší klinikou
po konzultaci na vstupním vyšetření.

Akné

Chronické zánětlivé onemocnění kůže, které skoro nikoho z nás nemine v období puberty, může se ale vyskytnout i v pozdějším věku např.na základě hormonálních dysbalancí. Efektivní ošetření k redukci nežádoucích pupínků a zjemnění výsledných jizev představuje moderní chemický peeling značky Medik8 viz níže či mezoterapie


Hemangiom

Neškodné červené tečky či skvrnky tvořené shlukem krevních cév. Zbavíme Vás jich jednou provždy elektrokoagulací – přístrojem k tepelné destrukci hemangiomů pomocí elektrického proudu procházejícího tenkou jehličkou. Tato metoda je téměř bezbolestná a vysoce účinná.


Mateřská znaménka

Vaši kůži podrobně vyšetříme dermatoskopem. Měli bychom je kontrolovat jednou až dvakrát ročně. Většinou na jaře a pak na podzim po vydatném letním slunění. Podezřelá znaménka si pak lze u nás můžete nechat odstranit chirurgicky, čili vyříznutím.

Pihy, pigmentové
a stařecké skvrny

Problém s pigmentovými skvrnami pomůže vyřešit ošetření pomocí chemického peelingu. Chemický peeling je velmi oblíbená neinvazivní metoda. Kromě odstranění pigmentových skvrn umí mimo jiné i vyhladit jemné vrásky, zjemnit jizvy po akné či zredukovat mastnou pleť a rozšířené póry.


Bradavice

Nám všem dobře známé virové projevy objevující se zejména na ploskách a prstech nohou. Vznikají zvláště po návštěvách společných prostor jako jsou bazény, sauny, apod. U nás Vás jich zbavíme pomocí zmrazení kapalným dusíkem.

Pooperační jizvy

Zůstala Vám po operaci ošklivá jizva? Je nevzhledná, vystouplá a začervenalá? Nabízíme Vám její ošetření injekční aplikací roztoku, po němž v jizvě dochází k jejímu postupnému oploštění a problednutí. Velmi doporučujeme také opakovanou plazmaterapii Arthrex ACP.


Křečové žilky

Krásné nohy bez žilek, to je sen asi každé ženy. Trápí Vás drobné metličkové žilky postupně se objevující na Vašich nohách? Tento problém dokážeme efektivně řešit sklerotizací roztokem neboli sklerotizací.

Růžovka

Růžovka neboli začervenáních středových částí obličeje způsobené rozšířením drobných povrchových cévek trápí nemalé množství z nás. Přijďte k nám tento nepříjemný problém vyřešit. Nabízíme Vám účinné ošetření nežádoucího začervenání elektrokoagulací – přístrojem k tepelné destrukci cévek pomocí elektrického proudu procházejícího tenkou jehličkou.

Celulitida

Hrbolatá kůže a nevzhledné ďolíčky především na hýždích a stehnech představující výrazný kosmetický problém u většiny žen. Léčba celulitidy je často svízelná a dlouhodobá. Pro Vaši spokojenost s výsledkem je třeba kombinovat více léčebných metod. Dopřejte si u nás zpevnění problémových partií pomocí ultrazvukové kavitace inovativním přístrojem Sirio či lymfatickou masáž k redukci „pomerančové kůže“ lymfodrenážním zařízením Lymphastim firmy BTL. Výsledkem je hladší pokožka a zpevnění problémových partií.


Kožní výrůstky

Trápí Vás různé benigní kožní výrůstky jako například seborhoické veruky neboli „stařecké bradavice“, stopkaté fibromy (krk, podpaží) či jiné? Těchto kosmeticky nevyhovujících problémů Vás zbavíme rychle a bezbolestně elektrokauterizací, zmražením či exkochleací (odstranění ostrou lžičkou).

Redukce červených žilek

Červené žilky vypadají jako rozšířená červená či promodralá síť, která se nejčastěji objevuje ve tvářích a okolí nosu, ale i na dolních končetinách. Ať už se ovšem vyskytují na dolních končetinách nebo v obličeji, představují po stránce estetické nepříjemný problém. Jde o nedokonalost pleti, která vás nikterak zdravotně neohrožuje, ale její výskyt se Vám zkrátka nelíbí.