Estetická medicína

Zákroky z oblasti estetické medicíny nabízené naší klinikou
po konzultaci na vstupním vyšetření.

Vyberte si z řady ošetření, které vám pomohou cítit se mladší

Hlavak, krk a dekolt

Tělo a končetiny

Intimní
partie

Ostatní
partie

Hlava, krk a dekolt

Odstranění vrásek

Přijďte si pro mladší vzhled! Pomůžeme vám vybrat nejefektivnější řešení pro odstranění a vyhlazení vrásek. Naše materiály mají vysokou koncentraci účinných látek - efekt je okamžitý a dlouhodobý!


Odstranění kruhů
a vrásek pod očima

Kruhy a vrásky pod očima propůjčují Vašemu obličeji unavený a smutný vzhled. Už s nimi nebojujte a objevte na klinice NeoBeauty clinic možnosti jejich odstranění. Výsledky jsou okamžité a dlouhodobé!


Modelace lícních kostí a obličejových kontur

Přejete si výraznější lícní kosti či výraznější bradu? Pomůžeme Vám zvýraznit či omladit kontury ve vašem obličeji. Pro modelaci a omlazení kontur ve vašem obličeji používáme výhradně ty nejkvalitnější materiály, jejichž špičková kvalita zajišťuje dlohodobý efekt.


Omlazení krku a dekoltu

Díky jemné kůži na krku a dekoltu vidíme stárnutí pokožky často dříve než na pleti v obličeji. Doporučujeme vám několik procedur, které pomohou předcházet stárnutí a tvorbě hlubokých rýh či vrásek, hyperpigmentaci a jiných projevů stárnutí na vašem dekoltu či krku.


Omlazení pleti

Rejuvenace znamená omlazení pleti a my Vám nabízíme mnoho neinvazivních procedur, které vedou k obnovení Vaší přirozené krásy a omlazení Vaší pleti.


Odstranění pokleslých koutků

Navrátíme Vám přirozený tvar v oblasti vašich úst. S věkem se prohlubují naše vrásky vlivem gravitace a ztráty elasticity pokožky. Vzhled nabývá unaveného, přísného či ustaraného výrazu.


Povadnutí obličeje

Prohlubující se vrásky a povadlý obličej nemusí vždy být důvodem k invazivnímu faceliftingu. V dnešní době je mnohem větší obliba v moderní liftingové metodě prováděné ambulantně za pomocí vstřebatelných nití, různých druhů mezoterapií či širokého spektra microneedelingu v podobě podání„vitamínových koktejlů“ či různých sér přímo do Vaší pleti.


Skinbooster

Díky jemné kůži na krku a dekoltu vidíme stárnutí pokožky často dříve než na pleti v obličeji. Doporučujeme vám několik procedur, které pomohou předcházet stárnutí a tvorbě hlubokých rýh či vrásek, hyperpigmentaci a jiných projevů stárnutí na vašem dekoltu či krku.


Zvětšení a omlazení rtů

Krásně šťavnaté a plné rty jste možná nikdy neměla. Nebo v mládí ano, ale dnes už to o nich bohužel neplatí … S věkem totiž ve rtech přirozeně ubývá kolagenu, elastinu a kys. hyaluronové.


Rejuvenace nosoretní rýhy

S postupem věku se nosoretní rýha přirozeně zvětšuje. Díky moderní medicíně a špičkovým a bezpečným produktům Vám dokážeme s těmito potížemi poradit a omladit Váš vzhled. Přijďte se zdarma poradit o možnostech omlazení této oblasti ve vašem obličeji.


Odstranění podbradku

Oblast povoleného či objemného podbradku trápí mnoho žen. Pro neinvazivní odstranění povislé kůže či nadbytečných tukových buněk v oblasti podbradku.Tělo a končetiny

Celulitida

Hrbolatá kůže a nevzhledné ďolíčky především na hýždích a stehnech představující výrazný kosmetický problém u většiny žen. Léčba celulitidy je často svízelná a dlouhodobá. Pro Vaši spokojenost s výsledkem je třeba kombinovat více léčebných metod. Dopřejte si u nás zpevnění problémových partií pomocí ultrazvukové kavitace inovativním přístrojem Sirio či lymfatickou masáž k redukci „pomerančové kůže“ lymfodrenážním zařízením Lymphastim firmy BTL. Výsledkem je hladší pokožka a zpevnění problémových partií.


Lymfodrenáž

Jedná se o bezbolestnou přístrojovou techniku, která napomáhá vyplavení odpadních látek z těla. Slouží k výraznému napomáhání při léčbě celulitidy a napomáhá ke zlepšení metabolismu, což může vést k úbytku váhy


Omlazení rukou

Skvělý výsledek co dlouho vydrží! Vyplní Vaše vrásky, dodá jim nový objem a nastartuje novou tvorbu vlastního kolagenu. Zahladí vystouplé žíly a Vše ruce okamžitě omládnou!


Odstranění nadměrného pocení

Nadměrné pocení je nemoc označovaná jako hyperhidróza, při které se osoby nadměrně a nečekaně potí. Lidé, kteří trpí hyperhidrózou, se potí i v neočekávaných situacích, například v klimatizované místnosti nebo i když jsou v klidu.


Redukce tuku

Současný zaneprázdněný životní styl, nevhodné diety a neaktivita způsobují ukládání tuku v problematických oblastech. Často ani snaha vyváženého stravování a pohybu nezajistí dokonalou postavu. Ultrazvuková kavitace SIRIO je ve skutečnosti neinvazivní lipolýzou, která pomáhá vymodelovat postavu při snaze v redukci tukových přebytků a to neinvazivně a bezbolestně!Intimní partie

Omlazení stydkých pysků

Obnova stydkých pysků, zvětšení objemu a pevnosti pokožky, lepší zvlhčování, snížení rizika infekcí a podráždění. Ošetření nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, pacientka se může ihned vrátit ke své každodenní činnosti.Ostatní partie

Aromaterapeutická masáž obličeje

Aromamasáž obličeje je velmi příjemná technika obličejové masáže za použití éterických olejů (vybraných po dohodě s klientkou), při které dochází k vyživení, hydratací a zároveň příjemné relaxaci.


Obnova růstu vlasů

Alopecie je neinfekční onemocnění způsobující vypadávání vlasů a ochlupení. Příčiny mohou být různé: dědičné, stres, nesprávné stravování a jiné.


Infuzní terapie

Trápí vás snížená imunita nebo nadměrná zátěž organismu, opakovené záněty, chronické bolesti či stres? Infuzní terapie je spolehlivé a rychlé řešení využívané i vrcholovými sportovci.