ESTETICKÁ MEDICÍNA

Mezoterapie Aquashine

Revoluční ošetření pro revitalizaci a omlazení pleti, odstranění vrásek či pigmentových skvrn a zlepšení elasticity kůže!

Aquashine je dostupný ve 2 verzích: Aquashine, který vyplňuje jemné vrásky a omlazuje pokožku a AquashineBR, který omlazuje pokožku, rozjasňuje a redukuje již vzniklou hyperpigmentaci, zpomaluje syntézu melaninu a zároveň působí preventivně antipigmentačně.

Délka ošetření
30 minut

Konečný efekt
3 dny


Aquashine a AquashineBR obsahuje pečlivě vybrané účinné složky, které se přirozeně vyskytují v pokožce. Komplex vybraných látek prokázal nejen farmaceutické účinky, ale celkovou účinnost na regeneraci buněk, obnovu struktury pokožky a její hydrataci. O dokonalou hydrataci se také stará obsažená 15% kyselina hyaluronová.

Aquashine a AquashineBR mají exklusivní složení.

Jak Mezoterapie Aquashine probíhá?

Do kůže se aplikuje kyselina hyaluronová a komplex 50 účinných regeneračních látek (24 aminokyselin, 14 vitamínů, 8 minerálů a koenzymů, 4 biomimetických peptidů) jemnými vpichy velmi jemnými jehličkami.

Jak probíhá klasické ošetření?

Tři ošetření v měsíčním intervalu jsou doporučovány pro optimální účinnost. Dvě až tři ošetření ročně jsou doporučovány k dosažení konstantního efektu.

UPOZORNĚNÍ

Na ošetřených místech se může objevit lehké zarudnutí nebo malý otok, který vymizí během několika hodin po ošetření, mohou se objevit i drobné modřinky, které do několika dní vymizí, řídce se vyskytují nepatrné nerovnosti pleti velikosti hlavičky špendlíku - vymizí v řádu dnů až týdnů.

Jak probíhá speciální ošetření?

Šest ošetření v intervalu dvou týdnů jsou doporučovány pro maximálně rychlý nástup účinku. Pět až šest ošetření za rok je doporučováno k udržení maximálního účinku.

Po ukončení prvního cyklu (zpravidla tři ošetření) záleží na rozhodnutí lékaře a potřebách pacienta, kdy je nutné cyklus zopakovat.

Výhody Aquashine a AquashineBR

  • Redukuje vrásky a zlepšuje elasticitu pokožky díky vytvoření nových kožních buněk.
  • Revitalizuje unavenou a matnou pokožku pomocí maximalizace kožní proliferace.
  • Čistá kyselina hyaluronová hydratuje pokožku a stahuje póry.
  • Revofil AquashineBR redukuje již vzniklou hyperpigmentaci, zpomaluje syntézu melaninu a zároveň působí preventivně proti vzniku melaninu.

Detailní složení Aquashine a AquashineBR

  • Nezasíťovaná kyselina hyaluronová 15 mg/ml
  • 24 aminokyselin
  • 14 vitamínů
  • 8 minerálů a koenzymů
  • 4 biomimetické peptidy

KONTRAINDIKACE

Probíhající akutní infekce např. infekce horních cest dýchacích, bakteriální, virová v tom herpetická infekce kůže (opar), závažné onemocnění ledvin či jater, poruchy koagulace nebo krvetvorby, imunosuprese, HIV pozitivita a jiné závažné infekce krve, malignita v anamnéze.

Pozákroková péče

Pokud budete mít po návratu domů jakékoliv dotazy k ošetření. Naši lékaři jsou Vám k dispozici non-stop na telefonu!

Co je dobré vědět před zákrokem si můžete přečíst zde