ESTETICKÁ MEDICÍNA

Microneedling

Nastartujte tvorbu svého vlastního kolagenu!

Mikrojehličkování neboli microneedling je nová generace mezoterapie, která velmi efektivně pomáhá s redukcí drobných vrásek, rozšířených pórů či se zpevněním kontur v obličeji.

Velmi efektivně se také používá pro zmírnění procesů stárnutí a dehydratace pleti, pro odstranění jizev po akné, strií, hyperpigmentace pleti či červených žilek. Díky mekrojehličkování zpevníme i vaše kontury v obličeji!

Jedná se o dermatologické ošetření pleti jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí. Tu nastavujeme na potřebnou hloubku vpichu pro dosažení co nejlepšího efektu. Mikrojehličky pronikají skrz pokožku pod povrchovou vrstvu kůže a vytváří velmi malou ránu, která naruší staré kolagenní řetězce a spustí proces hojení.

Délka ošetření
30 minut

Konečný efekt
3 - 4 týdny


Při této neinvazivní metodě mezoterapie nedochází k žádným vedlejším účinkům, pleť okamžitě vytváří novou produkci kolagenu a novou tvorbu kožních buněk.

Jaký je princip jeho fungování?

Butolotoxin vpíchnutý do kůže působí na potní žlázy a zamezí tak jejich aktivitě. Je to léčivá látka, která uvolňuje svaly. Aplikuje se lokálně, tudíž ostatní místa na Vašem těle nebudou butolotoxinem ovlivněna.

Jak to funguje?

Použití vícečetné jehly, vertikálně pronikající do povrchové vrstvy kůže, umožňuje zahájení procesu hojení vytvořených ranek. Rozbitím starých kolagenních řetězců se stimuluje produkce nového kolagenu, elastinu a fibroblastů v kůži. Při mikrojehličkování můžeme navíc použít aktivní séra a vitamínové koktejly, které podporují metabolizmus kůže a účastní se v procesu hojení a omlazení pleti.

UPOZORNĚNÍ

Proceduru je v některých případech vhodné opakovat. Kolikrát a v jakém časovém odstupu Vám doporučí lékař během Vaší první návštěvy.

Jsou nějaká omezení po skončení zákroku?

Bezprostředně po ošetření může být pokožka pacienta začervenalá, v případě hlubokého jehličkování se mohou vyskytnout i drobné ranky. Vše během pár dní odezní. Pacient je bez omezení, po zákroku není potřebná žádná rekonvalescence.

Pozákroková péče

Pokud budete mít po návratu domů jakékoliv dotazy k ošetření. Naši lékaři jsou Vám k dispozici non-stop na telefonu!

Co je dobré vědět před zákrokem si můžete přečíst zde

Prohlédněte si naši práci

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam egestad.
Marcela Nováková