ESTETICKÁ MEDICÍNA

Zvětšení a omlazení rtů

Krásně šťavnaté a plné rty

Krásně šťavnaté a plné rty jste možná nikdy neměla. Nebo v mládí ano, ale dnes už to o nich bohužel neplatí… S věkem totiž ve rtech přirozeně ubývá kolagenu, elastinu a kys. hyaluronové. A právě díky využití poslední jmenované látky a její aplikaci, můžeme dosáhnout nejen omlazení vašich rtů, ale i jejich zvětšení či korekci.

Délka ošetření
15 minut

Konečný efekt
1 - 14 dnů


Jak ošetření probíhá?

Ošetření rtů se provádí velmi tenkou jehličkou či kanylou a je velmi efektivní. Rty se nejprve ošetří znecitlivujícím krémem, aby bylo ošetření co nejkomfortnější a téměř bezbolestné. Poté lékař aplikuje kyselinu hyaluronovou. Výsledkem jsou pak přirozeně rozšířené retní červeně, díky čemuž pak rty vypadají opticky větší, plnější a mladší.

Období po zákroku?

Po této proceduře je nezbytné počítat s tím, že rty mírně otečou. Nepatrný otok, ale však vymizí velmi rychle. Na rtech se může objevit i malá modřinka, ale jinak Vás nic závažnějšího trápit nebude.

Jak zkvalitnit efekt?

Pokud chcete docílit co nejlepšího výsledku, pak doporučujeme dodržovat pitný režim a rty neustále zvlhčovat hydratačními balzámy.

Pozákroková péče

Pokud budete mít po návratu domů jakékoliv dotazy k ošetření. Naši lékaři jsou Vám k dispozici non-stop na telefonu!

Co je dobré vědět před zákrokem si můžete přečíst zde

Prohlédněte si naši práci

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam egestad.
Marcela Nováková